KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12757096
nr 1275 7096
Blandteknik
på siden, 70x30 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:47:11
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)