KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12757096

nr 1275 7096

Blandteknik

på siden, 70x30 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:47:11